У Новопскові на Луганщині окупанти будують стаціонарний крематорій, щоб утилізувати трупи та не робити виплат – Гайдай

У селищі Новопсков Луганської області рашисти будують стаціонарний крематорій для того, щоб утилізувати трупи загиблих окупантів і не робити соціальних виплат їхнім родинам. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ранковому ефірі "Апостоф.TV" 10 березня.

"У нас є інформація, що вони почали будувати в Новопскові крематорій, – сказав Гайдай. – Ми розуміємо обсяги загиблих, яких треба просто утилізувати для того, щоб не робити виплати і не спровокувати соціальний бунт "на ерефії".

Як зазначає джерело "ОстроВа" – мешканець одного з сіл Старобільського району Луганської області – характерний запах від спалюваних трупів періодично відчувається вже кілька місяців поспіль.

"Ймовірно, трупи спалюють у мобільних крематоріях", – каже джерело.

Раніше повідомлялось, що на території одного із підприємств у Токмаку Запорізької області рашисти облаштували крематорій.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті