У Новопскові на Луганщині окупанти будують стаціонарний крематорій, щоб утилізувати трупи та не робити виплат – Гайдай

У селищі Новопсков Луганської області рашисти будують стаціонарний крематорій для того, щоб утилізувати трупи загиблих окупантів і не робити соціальних виплат їхнім родинам. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ранковому ефірі "Апостоф.TV" 10 березня.

"У нас є інформація, що вони почали будувати в Новопскові крематорій, – сказав Гайдай. – Ми розуміємо обсяги загиблих, яких треба просто утилізувати для того, щоб не робити виплати і не спровокувати соціальний бунт "на ерефії".

Як зазначає джерело "ОстроВа" – мешканець одного з сіл Старобільського району Луганської області – характерний запах від спалюваних трупів періодично відчувається вже кілька місяців поспіль.

"Ймовірно, трупи спалюють у мобільних крематоріях", – каже джерело.

Раніше повідомлялось, що на території одного із підприємств у Токмаку Запорізької області рашисти облаштували крематорій.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті