Сили ППО збили вночі над Миколаївщиною крилату ракету

Вночі рашисти атакували південь України, застосувавши імовірно "Іскандер-М" та керовані авіаційні ракети типу Х-59, одну з яких збили Сили ППО. Про це повідомляють Сили оборони півдня України у Телеграм 12 листопада.

"Намагаючись обійти системи протиповітряної оборони, керовані ракети спрямовувались за складним маршрутом. Однак, силам протиповітряної оборони вдалось знищити одну з керованих ракет на Миколаївщині. Друга і балістична влучили по відкритій території області. Без критичних руйнувань та постраждалих", - зазначається у повідомленні.

Також у Силах оборони півдня додали, що внаслідок падіння уламків збитої ракети пошкоджено кілька житлових будинків. Попередньо, без постраждалих.

Як повідомлялось раніше, Умєров заявив, що РФ атакувала Київ балістикою у той момент, коли він розмовляв з міністром оборони США.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті