Вночі у небі України збито 7 ворожих "шахедів", ракета Х-69 цілі також не досягла - Олещук

Вночі у небі України збито 7 ворожих "шахедів", ракета Х-69 цілі також не досягла. Про це у Телеграм вранці 23 липня повідомив командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

За його словами, у ніч на 23 липня противник завдав удару керованою авіаційною ракетою Х-69 із повітряного простору Курської області РФ, також із Курського напрямку - 8-ма ударними БпЛА типу «Shahed». Було атаковано Сумщину.

"До відбиття повітряного нападу залучались підрозділи мобільних вогневих груп Сил оборони України та підрозділи радіоелектронної боротьби Повітряних Сил. Протиповітряною обороною збито 7 ворожих ударних БпЛА «Shahed-131/136». Внаслідок активної протидії, ворожа керована авіаційна ракета Х-69 не досягла своєї цілі", - повідомив Олещук.

Як повідомлялося, 22 липня на півдні та сході України протиповітряною обороною знищено 16 ворожих безпілотників різних типів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Світ
25.03.2026
13:03

«З Києвом треба робити те саме, що зараз Іран робить з Ізраїлем». Російські ЗМІ про Україну

«Нам треба хоча б почати з мостів через Дніпро, зокрема в районі Києва. У нас є «Орєшнік». Може, пустити його на один із мостів через Дніпро? І тут же сказати, що, якщо ви не йдете за адміністративні кордони Донецької та Луганської народних...
Всі статті