Сили оборони знищили в України ще 360 загарбників разом із технікою

Сили оборони України на різних напрямку фронту ліквідували за добу 360 російських військових. Такі дані опублікував 3 жовтня Генеральний штаб ЗСУ. 

Крім того, знищено та пошкоджено 15 ворожих танків, 8 бойових броньованих машин, 23 одиниці автомобільної техніки та цистерн з ПММ та п’ять одиниць спецтехніки. Окупанти також втратили 40 артилерійських систем та 20 безпілотників оперативно-тактичного рівня.

Загальні втрати російських загарбників з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну досягли вже близько 279 440 осіб, 4730 танків, 9008 ББМ та сотень одиниць іншої військової техніки та озброєння.

Як повідомлялося, на Таврійському напрямку за добу знешкодили понад 300 окупантів, сімох взяли у полон.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті