Сили оборони збили 14 з 15 дронів "Шахед" минулої ночі

Підрозділи ЗСУ минулої ночі успішно відбили повітряну атаку рашистів, яку було здійснено дронами "Шахед". Про це повідомляє Генеральний Штаб ЗСУ.

"Вночі, для завдання авіаударів, противник задіяв 15 ударних БпЛА типу «Шахед-136».14 з них знищено нашими захисниками. Ймовірність завдання подальших ракетних та авіаційних ударів залишається високою по всій території України", - розповіли у Генштабі.

Як повідомлялося раніше, у Повітряних Силах ЗСУ показали момент влучання у ворожий "Шахед".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті