Сили оборони просунулися на двох ділянках фронту - ISW

Сили оборони України просунулися поблизу Бахмута Донецької області та на заході Запорізької області. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"31 серпня українські війська продовжили контрнаступальні операції поблизу Бахмута Донецької області та на заході Запорізької області та, як повідомляється, просунулися на обох ділянках фронту", - йдеться в повідомленні.

Генеральний штаб України та заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомили, що українські війська продовжили наступальні дії на Бахмутському та Мелітопольському (захід Запорізької області) напрямках і досягли неуточненого успіху на напрямку Новоданилівка-Новопрокопівка (5-13 км на південь від Оріхова) на заході Запорізької області.

Крім того, начальник Головного управління ракетних військ і артилерії та безпілотних систем Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Сергій Баранов заявив, що українські війська вийшли на паритет у контрбатарейних можливостях з російськими військами.

За його словами, надані НАТО артилерійські системи з радіусом дії від 30 до 40 км дозволяють українським силам знищувати російські артилерійські системи та змушувати російські сили відводити артилерію далі від лінії фронту.

Як повідомлялося раніше, Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що ЗСУ поступово просуваються на фронті, витісняючи росіян з їхніх позицій, захищених, зокрема, мінними полями, тому Заходу зараз вкрай важливо продовжувати підтримувати Київ.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті