Суд заарештував подільника нардепа Гунька з правом застави у 2 мільйони

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду 10 серпня обрав запобіжний захід помічнику народного депутата від "Слуги народу" Анатолія Гунька, якого напередодні викрили на одержанні неправомірної вигоди за надання приватному підприємцю в оренду державних земель. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) у Телеграм 10 серпня.

Як повідомляється, суд обрав спільнику Гунька запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 2 млн грн застави. 

Нагадаємо, раніше ВАКС відправив під варту нардепа Гунька, якого викрили на хабарі. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті