Стрибун у воду з Луганщини Олексій Середа виборов дві ліцензії на Олімпіаду

Дві ліцензії на Олімпіаду виборов стрибун у воду з Луганської області Олексій Середа. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 24 липня.

"Олексій Середа здобув дві ліцензії на Олімпійські ігри 2024 року – вишка (чоловіки) та вишка, синхрон (чоловіки) ", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що Середа виборов ліцензії завдяки результату, який продемонстрував на чемпіонаті світу.

"Збірна України зі стрибків у воду посіла п’яте місце на чемпіонаті світу, – йдеться в повідомленні. – Це кращий результат національної команди за останні 25 років. Вище наша збірна підіймалася лише у 1998 році, коли здобула дві золоті нагороди і увійшла до трійки найкращих".

Уточнюється, що на цьогорічній світовій першості срібло у синхронних стрибках з вишки вибороли Олексій Середа, який представляє Луганщину, та Кірілл Болюх.

"Вп’яте в історії українці завершують чемпіонат світу зі сріблом", – пише Лисогор.

Раніше повідомлялось, що Олексій Середа з Луганщини став чемпіоном України у стрибках з вишки.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті