Олексій Середа з Луганщини – чемпіон України у стрибках з вишки (ФОТО)

Спортсмен з Луганської області Олексій Середа став чемпіоном України у стрибках з вишки, ще троє спортсменів з України завоювали нагороди всеукраїнських змагань. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 14 грудня.

"У столиці триває чемпіонат України зі стрибків у воду, – сказано в повідомленні. – Четверту медаль у доробок нашої області здобув Олексій Середа".

Уточнюється, що до нього ще три спортсмени Луганщини завоювали нагороди всеукраїнської першості. Так, у командних змаганнях Данило Аванесов став чемпіоном, а Соф'я Есман та Владислав Клімко – срібними призерами.

Раніше повідомлялось, що переможці й призери міжнародних змагань з Луганщини та їхні тренери отримали грошові винагороди.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті