Старобільська РВА на Луганщині гарантує: після деокупації мобільний зв’язок буде відновлений в найкоротші терміни

По окупованому Старобільському району Луганської області визначено механізм відновлення мобільного зв’язку після деокупації регіону. Про це повідомила Старобільська РВА у Facebook.

"Після деокупації зв’язок буде відновлений в найкоротші терміни, – сказано в повідомлені. – Старобільською РВА вже визначено механізм відновлення мобільного та екстреного зв’язку у населених пунктах територіальних громад району та розпочата відповідна робота".

Зазначається, що спеціалістами відділу містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології вже налагоджено контакти з менеджерами аварійно-ремонтних бригад деяких компаній-провайдерів зв’язку. Станом на 1 червня досягнені попередні домовленості з організаціями ПРАТ "ВФ Україна", ТОВ "ЛАЙФСЕЛЛ" та ТОВ "УКРНЕТ".

Крім того, спеціалістами Старобільської РВА та спеціалістами ВАНП розроблено механізм відновлення зв’язку з екстреними службами за відсутності стільникової мережі. Мова йде про такі служби, як 101, 102, 103. Наразі триває процес підготовки для забезпечення їхньої роботи:

- опрацьовуються можливі схеми зв’язку між населеними пунктами в межах територіальної громади;

- проводиться визначення відповідальних осіб за доступ населення району до екстреного зв’язку;

- проводиться визначення відповідальних осіб за надання супутникового зв’язку Starlink у межах територіальної громади.

"Варто зазначити, що на деокупованих територіях силові підрозділи також працюватимуть над забезпеченням доступу до екстрених служб за допомогою Starlink", – йдеться в повідомленні

Раніше повідомлялось, що в три деокуповані села Луганщини поліцейські привезли хліб та інші продукти.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті