У три деокуповані села Луганщини поліцейські привезли хліб та інші продукти

Мешканцям трьох деокупованих сіл Сватівського району Луганської області поліцейські привезли хліб та інші продукти харчування 1 червня. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм 2 червня.

"Поліцейські зі складу зведеного загону ГУНП в Луганській області доставили 400 продуктових наборів у селища Невське, Макіївка та Греківка", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в деокуповані села Луганщини доставили генератори, продукти харчування й засоби гігієни завдяки Червоному Хресту.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті