"Сталася жахлива помилка". Дружини та матері скаржаться путіну, що "чмобіків" вчили вбивати українців з гармат, та самих перетворили на "гарматне м'ясо"

Рідні мобілізованих із Підмосков'я поскаржилися Путіну та Шойгу, що військових "кидають, як м'ясо, штурмувати укріпрайони по 5 осіб проти добре озброєних 100 осіб". Відповідне звернення до тих, хто розпочав цю криваву війну, опублікували російські Телеграм-канали.

За словами родичок, мобілізованих росіян навчали на артилеристів, але у березні повідомили, що тепер вони — штурмова піхота, і після чотирьох днів навчання відправили на лінію фронту.

Родички окупантів зазначили, що вони не проти російської агресії проти України, а їхні чоловіки та сини "готові віддавати борг батьківщині, але за спеціальністю, якою навчалися", тобто вбивати українців із важкої артилерії.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті