"Сталася жахлива помилка". Дружини та матері скаржаться путіну, що "чмобіків" вчили вбивати українців з гармат, та самих перетворили на "гарматне м'ясо"

Рідні мобілізованих із Підмосков'я поскаржилися Путіну та Шойгу, що військових "кидають, як м'ясо, штурмувати укріпрайони по 5 осіб проти добре озброєних 100 осіб". Відповідне звернення до тих, хто розпочав цю криваву війну, опублікували російські Телеграм-канали.

За словами родичок, мобілізованих росіян навчали на артилеристів, але у березні повідомили, що тепер вони — штурмова піхота, і після чотирьох днів навчання відправили на лінію фронту.

Родички окупантів зазначили, що вони не проти російської агресії проти України, а їхні чоловіки та сини "готові віддавати борг батьківщині, але за спеціальністю, якою навчалися", тобто вбивати українців із важкої артилерії.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті