США запровадили санкції проти китайських компаній, які постачали Ірану деталі для смертоносних БПЛА, що використовує РФ

Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти мережі китайських компаній, що постачали аерокосмічні деталі іранській компанії, яка брала участь у виробництві безпілотників. Ці безпілотники Іран експортував до росії, а також використовував для нападу на нафтові танкери, повідомили на сайті Мінфіну США 9 березня.

"Мінфін націлився на міжнародну мережу закупівель БПЛА Ірану", – сказано в повідомленні відомства.

"Іран безпосередньо причетний до жертв серед українського цивільного населення, які є результатом використання Росією іранських БПЛА в Україні, –  заявив заступник міністра фінансів США з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Е. Нельсон. – Сполучені Штати продовжуватимуть боротися з глобальними іранськими закупівельними мережами, які постачають Росії смертоносні БПЛА для використання в її незаконній війні в Україні".

Уточнюється, що до мережі, проти якої запроваджено нові санкції, входить п’ять компаній та одна людина. Ця мережа базується в Китаї й відповідає за продаж і відправлення тисяч аерокосмічних компонентів, включно з компонентами, які можуть бути використані для БПЛА, Іранській авіабудівній промисловій компанії (HESA).

Зазначається, що HESA брала участь у виробництві моделі БПЛА Shahed-136, який Іран використовував для атак на нафтові танкери і експортував до росії для війни в Україні.

У повідомленні Мінфіну США також сказано: "Внаслідок сьогоднішніх дій вся власність та інтереси у власності фізичних та юридичних осіб, які перебувають у Сполучених Штатах або у володінні або під контролем осіб США, мають бути заблоковані, і про них має бути повідомлено в OFAC (Управління з контролю за іноземними активами). – "ОстроВ"). Крім того, будь-які організації, які прямо чи опосередковано належать одному або декільком заблокованим особам на 50 і більше відсотків, також блокуються. Заборонені всі транзакції, які здійснюються особами зі США або всередині Сполучених Штатів (включаючи транзакції, що проходять транзитом через Сполучені Штати), які пов'язані з будь-якою власністю чи інтересами у власності заблокованих чи зазначених осіб".

Раніше повідомлялось, що США знову відмовили у візах російським дипломатам в ООН через російську агресію проти України.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті