США запровадили санкції проти китайських компаній, які постачали Ірану деталі для смертоносних БПЛА, що використовує РФ

Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти мережі китайських компаній, що постачали аерокосмічні деталі іранській компанії, яка брала участь у виробництві безпілотників. Ці безпілотники Іран експортував до росії, а також використовував для нападу на нафтові танкери, повідомили на сайті Мінфіну США 9 березня.

"Мінфін націлився на міжнародну мережу закупівель БПЛА Ірану", – сказано в повідомленні відомства.

"Іран безпосередньо причетний до жертв серед українського цивільного населення, які є результатом використання Росією іранських БПЛА в Україні, –  заявив заступник міністра фінансів США з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Е. Нельсон. – Сполучені Штати продовжуватимуть боротися з глобальними іранськими закупівельними мережами, які постачають Росії смертоносні БПЛА для використання в її незаконній війні в Україні".

Уточнюється, що до мережі, проти якої запроваджено нові санкції, входить п’ять компаній та одна людина. Ця мережа базується в Китаї й відповідає за продаж і відправлення тисяч аерокосмічних компонентів, включно з компонентами, які можуть бути використані для БПЛА, Іранській авіабудівній промисловій компанії (HESA).

Зазначається, що HESA брала участь у виробництві моделі БПЛА Shahed-136, який Іран використовував для атак на нафтові танкери і експортував до росії для війни в Україні.

У повідомленні Мінфіну США також сказано: "Внаслідок сьогоднішніх дій вся власність та інтереси у власності фізичних та юридичних осіб, які перебувають у Сполучених Штатах або у володінні або під контролем осіб США, мають бути заблоковані, і про них має бути повідомлено в OFAC (Управління з контролю за іноземними активами). – "ОстроВ"). Крім того, будь-які організації, які прямо чи опосередковано належать одному або декільком заблокованим особам на 50 і більше відсотків, також блокуються. Заборонені всі транзакції, які здійснюються особами зі США або всередині Сполучених Штатів (включаючи транзакції, що проходять транзитом через Сполучені Штати), які пов'язані з будь-якою власністю чи інтересами у власності заблокованих чи зазначених осіб".

Раніше повідомлялось, що США знову відмовили у візах російським дипломатам в ООН через російську агресію проти України.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті