США знову відмовили у візах російським дипломатам в ООН через російську агресію проти України

Сполучені Штати Америки знову відмовили низці російських дипломатів в ООН у видачі віз. Про це 6 березня повідомили російські ЗМІ із посиланням на представницю російської делегації Ірину Тяжлову.

За її словами, США відмовили у візах декільком російським делегатам, які мали брати участь у сесії робочої групи відкритого складу ООН з питань безпеки у сфері інформаційних технологій.

"Це є грубим порушенням Вашингтоном зобов'язань щодо розміщення та забезпечення роботи центральних установ ООН", - заявила Тяжлова.

Варто зазначити, що торік у російських дипломатів також виникли проблеми із отриманням американських віз у зв'язку з повномасштабним вторгненням РФ до України. У вересні 2022 року за два тижні до сесії Генеральної Асамблеї ООН влада РФ навіть попросила у Антоніу Гутерріша запустити процедуру арбітражу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті візи для участі в Генасамблеї отримав лише голова МЗС РФ Лавров та близько половини його команди.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті