США виділяють Україні новий пакет військової допомоги на суму $300 мільйонів

Сполучені Штати Америки нададуть Україні новий пакет військової допомоги на загальну суму до $300 мільйонів, який здебільшого міститиме боєприпаси. Про це повідомляє "Reuters".

За даними джерел агентства, оголосять про чергову військову допомогу в п'ятницю, 26 травня, але, можливо, це відбудеться вже після святкових вихідних у США, пов'язаних із Днем пам'яті.

Очікується, що новий пакет військової допомоги США Україні міститиме більше керованих реактивних систем залпового вогню для пускових установок HIMARS, а також боєприпаси для боротьби з російськими окупантами.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті