США виділяють Україні новий пакет військової допомоги на суму $300 мільйонів

Сполучені Штати Америки нададуть Україні новий пакет військової допомоги на загальну суму до $300 мільйонів, який здебільшого міститиме боєприпаси. Про це повідомляє "Reuters".

За даними джерел агентства, оголосять про чергову військову допомогу в п'ятницю, 26 травня, але, можливо, це відбудеться вже після святкових вихідних у США, пов'язаних із Днем пам'яті.

Очікується, що новий пакет військової допомоги США Україні міститиме більше керованих реактивних систем залпового вогню для пускових установок HIMARS, а також боєприпаси для боротьби з російськими окупантами.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті