США оголосили новий пакет військової допомоги на $350 млн для України

США оголосили новий пакет допомоги для України на $350 млн 20 березня. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен, пише Телеграм-канал "Голос Америки Українською".

"Лише Росія може завершити свою війну сьогодні. Поки Росія цього не зробить, ми будемо об’єднані з Україною стільки, скільки буде потрібно", – йдеться в заяві.

Уточнюється, що пакет включає більше боєприпасів для HIMARS і гаубиць, а також боєприпаси для бойових машин піхоти Bradley, ракети HARM, протитанкову зброю, річкові катери та інше обладнання.

Раніше повідомлялось, що ЄС погодив план закупівлі боєприпасів для України на 2 млрд євро.

Раніше також повідомлялось, що у Євросоюзі підтримали ініціативу надання Україні 1 мільйону снарядів 155 мм протягом року.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті