ЄС погодив план закупівлі боєприпасів для України на 2 млрд євро - ЗМІ

Євросоюз схвалив виділення 2 млрд євро на закупівлю і доставку артилерійських боєприпасів в Україну. Про це повідомили кілька європейських дипломатичних джерел AFP, - пише "Інтерфакс.Україна".

За словами дипломатів, міністри закордонних справ і оборони на зустрічі в Брюсселі погодили комплексну ініціативу, спрямовану на забезпечення України артилерійськими снарядами наступного року і поповнення власних запасів.

Як повідомлялося, намагання Європи виробляти більше боєприпасів для України гальмується дефіцитом вибухових речовин, який, як побоюються інсайдери галузі, може затримати зусилля з нарощування виробництва снарядів на три роки.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті