У Євросоюзі підтримали ініціативу надання Україні мільйону снарядів протягом року

Рада міністрів закордонних справ ЄС за участі міністрів оборони країн-членів підтримала пропозицію щодо виділення Україні 1 мільйону боєприпасів калібру 155 мм протягом 12 місяців із своїх запасів та із законтрактованої амуніції. Про це повідомив міністр оборони Естонії Ханно Певкур в Twitter 20 березня.

"Хороший день: ми досягли політичного консенсусу щодо відправки Україні 1 мільйона снарядів калібру 155 мм", – написав Певкур.

Раніше повідомлялось, що ЄС погодив план закупівлі боєприпасів для України на 2 млрд євро.

Раніше також повідомлялось, що сьогодні, 20 березня в США оголосять новий пакет військової допомоги для України: ракети для HIMARS та боєприпаси.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті