США не визнають фіктивні "вибори", які росія проводить на окупованих територіях - Блінкен

США не визнають фіктивні "вибори", які росія проводить на окупованих територіях України, заявив держсекретар Ентоні Блінкен. Про це він написав у соцмережі X (Twitter) 7 вересня.

"Фальшиві вибори, що проводяться Росією на окупованих територіях України, нелегітимні та ображають Статут ООН. Сполучені Штати ніколи не визнають домагань Росії на будь-яку суверенну територію України. Ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", - написав Блінкен.

Раніше повідомлялося, що держсекретар США Блінкен зустрівся з главою ДПСУ та анонсував допомогу правоохоронному сектору України - $300 млн.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті