Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Сполучені Штати бачать життєздатні шляхи експорту українського зерна через територіальні води країни та сушу без повернення до зернової угоди. Про це агентству Reuters заявив голова Управління з координації санкцій Державного департаменту США Джеймс О’Брайен, - повідомляє "Голос Америки".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Я думаю, що ми бачимо життєздатні маршрути через територіальні води та сушу України, і ми прагнемо... протягом наступних кількох місяців повернутися до середнього експорту з України на довоєнний рівень", - заявив Джеймс О’Браєн.
За даними агенції Reuters, Україна розглядає можливість використання для постачання зерна нещодавно перевіреного Чорноморського експортного коридору, після того, як вантажні судна минулого тижня успішно випробували цей маршрут.
Як повідомлялося, 25 серпня президент України Володимир Зеленський обговорив ризики, пов’язані з блокуванням росією чорноморського "зернового коридору" з міністром закордонних справ Туреччини Хаканом Фіданом, який перебуває в Україні з візитом.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту