Спроба знайти компроміс із РФ спричинить іще більшу війну – Подоляк

Спроба знайти компроміс із РФ сьогодні, небажання усвідомити, що саме вона найбільше зацікавлена в глобальній нестабільності, обов’язково спричинить іще більшу війну, посилення напруженості, різке зростання агресії в багатьох регіонах. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Telegram.

"Без ілюзій… Усе, що сьогодні відбувається по всьому світу (конфлікти, ескалації, агресивні протести, погроми) – прямий наслідок багаторічного неправильного оцінювання ризиків, що наростають, і неготовності до відповідальних рішень разом із посиланням на важливість міфічних "компромісів" із тими, хто ініціює руйнування правил", - вважає він.

За його словами, будь-який непродуманий компроміс сприймається агресором як вияв слабкості "жертви" (країн демократії), заохочує агресора до подальших ескалацій і свавілля, провокує його на агресивнішу поведінку та, навпаки, дуже деморалізує "бік справедливості".

"Компроміси під тиском, крім усього іншого, – це завжди відкладене рішення, яке все одно треба буде ухвалити, але вже за набагато гірших стартових умов. Так от, спроба знайти "компроміс" із Росією сьогодні, небажання усвідомити, що саме Рф найбільше зацікавлена в глобальній нестабільності та є головним донатором у ці нестабільності (фінанси, пропаганда, кіберботи, проросійські мережі), обов’язково спричинить іще більшу війну, посилення напруженості, різке зростання агресії в багатьох регіонах", - зазначив Подоляк.

Радник глави Офісу президента вважає, що треба припинити відвертатися від проблеми, чітко порахувати ресурси й оцінити вартість "лікування" глобальної хвороби сьогодні та завтра.

Крім того, за його словами, треба обов’язково виділити достатню частину ресурсів на стрімке розв’язання проблем (а не по чайній ложці на місяць і після довгих бюрократичних процедур) та забезпечити стратегічну поразку РФ і різко скоротити її присутність на зовнішніх ринках.

Як повідомлялося раніше, у Зеленського розповіли про 5 головних цілей, в які росія "істерично вкладається" саме на даному етапі війни в Україні.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті