Спроба знайти компроміс із РФ спричинить іще більшу війну – Подоляк

Спроба знайти компроміс із РФ сьогодні, небажання усвідомити, що саме вона найбільше зацікавлена в глобальній нестабільності, обов’язково спричинить іще більшу війну, посилення напруженості, різке зростання агресії в багатьох регіонах. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Telegram.

"Без ілюзій… Усе, що сьогодні відбувається по всьому світу (конфлікти, ескалації, агресивні протести, погроми) – прямий наслідок багаторічного неправильного оцінювання ризиків, що наростають, і неготовності до відповідальних рішень разом із посиланням на важливість міфічних "компромісів" із тими, хто ініціює руйнування правил", - вважає він.

За його словами, будь-який непродуманий компроміс сприймається агресором як вияв слабкості "жертви" (країн демократії), заохочує агресора до подальших ескалацій і свавілля, провокує його на агресивнішу поведінку та, навпаки, дуже деморалізує "бік справедливості".

"Компроміси під тиском, крім усього іншого, – це завжди відкладене рішення, яке все одно треба буде ухвалити, але вже за набагато гірших стартових умов. Так от, спроба знайти "компроміс" із Росією сьогодні, небажання усвідомити, що саме Рф найбільше зацікавлена в глобальній нестабільності та є головним донатором у ці нестабільності (фінанси, пропаганда, кіберботи, проросійські мережі), обов’язково спричинить іще більшу війну, посилення напруженості, різке зростання агресії в багатьох регіонах", - зазначив Подоляк.

Радник глави Офісу президента вважає, що треба припинити відвертатися від проблеми, чітко порахувати ресурси й оцінити вартість "лікування" глобальної хвороби сьогодні та завтра.

Крім того, за його словами, треба обов’язково виділити достатню частину ресурсів на стрімке розв’язання проблем (а не по чайній ложці на місяць і після довгих бюрократичних процедур) та забезпечити стратегічну поразку РФ і різко скоротити її присутність на зовнішніх ринках.

Як повідомлялося раніше, у Зеленського розповіли про 5 головних цілей, в які росія "істерично вкладається" саме на даному етапі війни в Україні.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті