Спроба знайти компроміс із РФ спричинить іще більшу війну – Подоляк

Спроба знайти компроміс із РФ сьогодні, небажання усвідомити, що саме вона найбільше зацікавлена в глобальній нестабільності, обов’язково спричинить іще більшу війну, посилення напруженості, різке зростання агресії в багатьох регіонах. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Telegram.

"Без ілюзій… Усе, що сьогодні відбувається по всьому світу (конфлікти, ескалації, агресивні протести, погроми) – прямий наслідок багаторічного неправильного оцінювання ризиків, що наростають, і неготовності до відповідальних рішень разом із посиланням на важливість міфічних "компромісів" із тими, хто ініціює руйнування правил", - вважає він.

За його словами, будь-який непродуманий компроміс сприймається агресором як вияв слабкості "жертви" (країн демократії), заохочує агресора до подальших ескалацій і свавілля, провокує його на агресивнішу поведінку та, навпаки, дуже деморалізує "бік справедливості".

"Компроміси під тиском, крім усього іншого, – це завжди відкладене рішення, яке все одно треба буде ухвалити, але вже за набагато гірших стартових умов. Так от, спроба знайти "компроміс" із Росією сьогодні, небажання усвідомити, що саме Рф найбільше зацікавлена в глобальній нестабільності та є головним донатором у ці нестабільності (фінанси, пропаганда, кіберботи, проросійські мережі), обов’язково спричинить іще більшу війну, посилення напруженості, різке зростання агресії в багатьох регіонах", - зазначив Подоляк.

Радник глави Офісу президента вважає, що треба припинити відвертатися від проблеми, чітко порахувати ресурси й оцінити вартість "лікування" глобальної хвороби сьогодні та завтра.

Крім того, за його словами, треба обов’язково виділити достатню частину ресурсів на стрімке розв’язання проблем (а не по чайній ложці на місяць і після довгих бюрократичних процедур) та забезпечити стратегічну поразку РФ і різко скоротити її присутність на зовнішніх ринках.

Як повідомлялося раніше, у Зеленського розповіли про 5 головних цілей, в які росія "істерично вкладається" саме на даному етапі війни в Україні.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті