Спортсмени з Маріуполя здобули три золоті медалі на чемпіонаті України з параплавання

Спортсмени з Маріуполя стали переможцями чемпіонату України з параплавання. Про це з посиланням на управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА повідомила Маріупольська міськрада в Телеграм 27 травня.

"У Полтаві відбувся чемпіонат України серед плавців з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку. Медалі здобули троє спортсменів з Маріуполя", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що маріуполець Данило Чуфаров посів 1 місце на дистанціях 50 м вільним стилем, 100 м брасом, 100 м на спині та 100 м батерфляй. Василь Крайник також здобув перемогу на 200 м комплексним плаванням, брасом та на спині. Віталій Матло став першим на дистанції 50 м батерфляй. 

Всього спортсмени Донеччини на змаганнях здобули 58 медалей - 29 золотих, 19 срібних та 10 бронзових.

Раніше повідомлялось, що дев’ять золотих нагород здобули спортсмени з інвалідністю з Луганщини на чемпіонаті України з параплавання.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті