Дев’ять золотих нагород здобули спортсмени з інвалідністю з Луганщини на чемпіонаті України з параплавання

Спортсмени з Луганської області, які мають інвалідність, здобули дев’ять золотих медалей на чемпіонаті України з параплавання, який відбувся у Полтаві. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 21 травня.

"Спортсмени Луганської обласної ДЮСШ для інвалідів здобули дев’ять золотих нагород на чемпіонаті України з параплавання", - йдеться в повідомленні. 

Уточнюється, що в Полтаві відбувся чемпіонат України з параплавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, вадами фізичного та розумового розвитку. У змаганнях взяли участь 145 представників різних регіонів України. Серед них і вихованці Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів.

У підсумку Роман Куценко переміг на дистанціях 50 метрів брасом, 50 та 100 метрів вільним стилем, став другим на дистанції 50 метрів на спині, третім - на 150-метрівці у комплексному плаванні.

Марина Низова посіла перші місця на дистанціях 50 та 100 метрів брасом, а також друге місце на 50-метрівці вільним стилем.

Ганна Поліщук була кращою на дистанціях 150 метрів у комплексному плаванні, 50 метрів брасом, 50 метрів вільним стилем, 100 метрів вільним стилем, другою - на дистанції 50 метрів на спині.

Підготували спортсменів Надія Можаєва та Олексій Ганусенко.

Раніше повідомлялось, що чемпіонці Європи з пауерліфтингу з Луганщини Наталії Олійник, яка має інвалідність, та її тренеру призначено стипендію Президента України.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті