Чемпіонка Європи з пауерліфтингу з Луганщини Наталія Олійник та її тренер отримуватимуть стипендію Президента України

Стипендію Глави держави призначено спортсменці-пауерліфтерці з інвалідністю з Луганщини Наталії Олійник та її тренерові Андрію Івженку. Про це йдеться в указі Президента України Володимира Зеленського №198/2024 "Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів" від 29 березня.

"Призначити стипендії Президента України видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам: ОЛІЙНИК Наталії Петрівні - чемпіонці Європи 2022 року з пауерліфтингу (Луганська область), у розмірі 7 тисяч гривень", - сказано в документі.

Така сама стипендія призначена і її тренерові Андрію Івженку.

Раніше повідломлялось, що спортсменка з Луганщині Наталія Олійник виграла срібну нагороду на Кубку світу з пара пауерліфтингу, встановивши три рекорди Європи, на початку березня поточного року.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті