Спортсменка з Луганщині виграла "срібло" на Кубку світу з пара пауерліфтингу, встановивши три рекорди Європи

Спортсменка з Луганщині Наталія Олійник виграла срібну нагороду на Кубку світу з пара пауерліфтингу, встановивши три рекорди Європи. Про це повідомив начальник ОВА Артем Лисогор 4 березня.

"У місті Дубаї (ОАЕ) триває кубок світу з пара пауерліфтингу, в якому беруть участь 183 спортсмени з 32 країн. Спортсменка Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю, попаснянка Наталія Олійник здобула срібну нагороду. Під час виступів у ваговій категорії 86кг+ Наталія встановила три європейських рекорди, здолавши почергово ваги 145 кг, 149 кг і 154 кг", - зазначив він.

Наразі Наталія Олійник у світовому рейтингу своєї вагової категорії поступається лише чинній чемпіонці з Китаю.

Представниця Луганщини також готується до виступів на Паралімпійських іграх, які відбудуться в цьому році в Парижі одразу після Олімпійських ігор.

Підготував спортсменку заслужений тренер України Андрій Івженко.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті