Спортсмени з Маріуполя здобули три золоті медалі на чемпіонаті України з параплавання

Спортсмени з Маріуполя стали переможцями чемпіонату України з параплавання. Про це з посиланням на управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА повідомила Маріупольська міськрада в Телеграм 27 травня.

"У Полтаві відбувся чемпіонат України серед плавців з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку. Медалі здобули троє спортсменів з Маріуполя", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що маріуполець Данило Чуфаров посів 1 місце на дистанціях 50 м вільним стилем, 100 м брасом, 100 м на спині та 100 м батерфляй. Василь Крайник також здобув перемогу на 200 м комплексним плаванням, брасом та на спині. Віталій Матло став першим на дистанції 50 м батерфляй. 

Всього спортсмени Донеччини на змаганнях здобули 58 медалей - 29 золотих, 19 срібних та 10 бронзових.

Раніше повідомлялось, що дев’ять золотих нагород здобули спортсмени з інвалідністю з Луганщини на чемпіонаті України з параплавання.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті