"Сподіваюся, він побачив шкоду та руйнування, яких завдав": Кірбі - про візит путіна до Маріуполя

Координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі в ході свого брифінгу прокоментував візит путіна до Маріуполя. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Я сподіваюся, він [путін] побачив шкоду і руйнування, яких завдали цьому місту [Маріуполю] його війська. Я сподіваюся, що він побачив, що його солдати, його армія, його війна зробили із цим містом. Я б ще додав, що він знає, він мусить знати, наскільки погані його справи в Україні", - заявив Кірбі.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Голос Америки Українською (@holosameryky)

 

Як повідомлялося раніше, у ГУР сумніваються, чи приїжджав насправді путін до Маріуполя.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті