"Сподіваюся, він побачив шкоду та руйнування, яких завдав": Кірбі - про візит путіна до Маріуполя

Координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі в ході свого брифінгу прокоментував візит путіна до Маріуполя. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Я сподіваюся, він [путін] побачив шкоду і руйнування, яких завдали цьому місту [Маріуполю] його війська. Я сподіваюся, що він побачив, що його солдати, його армія, його війна зробили із цим містом. Я б ще додав, що він знає, він мусить знати, наскільки погані його справи в Україні", - заявив Кірбі.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Голос Америки Українською (@holosameryky)

 

Як повідомлялося раніше, у ГУР сумніваються, чи приїжджав насправді путін до Маріуполя.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті