Спікер відмовився продовжити роботу Палати представників Конгресу США наступного тижня

Спікер Палати представників республіканець Майк Джонсон відмовився підтримати заклик лідера демократів у Сенаті щодо продовження на тиждень роботи обох палат Конгресу для ухвалення додаткового фінансування перед Різдвом. У Білому домі назвали це відмовою від кроків, життєво важливих для національної безпеки США, передає  Укрінформ.

«Як ви чули вчора від президента (Байдена – ред.), американський народ не відвертатиметься від України та її боротьби за свободу проти тиранії. Менше з тим спікер Джонсон сказав, що Палата представників завершить свою роботу завтра без узгодження питань кордону, без фінансування Ізраїлю, без фінансування нагальних потреб для України», - зауважила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр.

«Світ спостерігає за діями республіканців у Конгресі. Москва, Пекін і Тегеран – усі вони дивляться. Республіканці з Палати представників не повинні повертатися додому на свята, коли потрібно зробити життєво важливі кроки для безпеки Сполучених Штатів і світу»,- наголосила представниця адміністрації Байдена.

Як повідомлялося, у вівторок президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі спікером Палати представників США Майком Джонсоном у Вашингтоні. Обидва лідери позитивно оцінили результати переговорів. Водночас Зеленський зауважив, що важливішими будуть результати, ніж запевнення.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Світ
12.06.2025
08:31

«Нічні «побудки» відбуватимуться дуже часто». Російські ЗМІ про Україну

«Програючи на полі бою, ЗСУ переносить бойові дії на нашу територію. Неодноразові спроби входу ДРГ у Курську і Бєлгородську області, удари дальніми дронами і ось тепер диверсії - це типова спроба такого «експорту».
Всі статті