Спікер Джонсон раптово вирішив, що наразі критично важливим є надання Україні летальної зброї

Спікер палати представників США Майк Джонсон вважає критично важливим надання "летальної допомоги" Україні саме зараз. .Про це він заявив журналістам у Конгресі США, відповідаючи на запитання, чи готовий він ризикувати втратою посади через рішення про фінансування України, повідомляє Укрінформ.

"Якби я діяв, боячись заяв про моє звільнення, то ніколи б не зміг виконувати свою роботу… - сказав він. - Зараз критичний момент, критичний час на світовій арені. Я міг би ухвалити якесь егоїстичне рішення, зробити щось інше, але я роблю те, що вважаю правильним".

За словами Джонсона, він довіряє доповідям розвідки про те, що "Сі, Володимир Путін та Іран справді є віссю зла".

"Думаю, що вони координують свої дії в цьому питанні… - пояснив спікер. - Володимир Путін продовжив би свій похід по Європі, якби йому дозволили".

За словами Джонсона, надалі путін «міг би вирушити на Балкани», розпочати конфлікт із Польщею чи одним із інших союзників з НАТО.

"Думаю, надання летальної допомоги Україні просто зараз є критично важливим", - наголосив він.

"Відверто кажучи, я б вважав за краще відправити в Україну набої, а не американських хлопців, серед яких мій син, який збирається вступити до військово-морської академії цієї осені", - додав він.

Це не гра і не жарт, наголосив Джонсон.

"Ми не можемо грати в політику, ми повинні вчинити правильно. І я збираюся надати можливість кожному члену Палати проголосувати на свою совість і за своєю волею з цього питання… Я готовий піти на особистий ризик заради цього, бо ми повинні вчинити правильно, а історія нас розсудить". 

Нагадаємо, спікер Палати представників США Майк Джонсон оголосив, що законопроєкт про допомогу для України винесуть на голосування вже 20 квітня

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті