Джонсон винесе питання допомоги Україні та Ізраїлю на голосування Палати представників 20 квітня

Спікер Палати представників США Майк Джонсон оголосив колегам, що законопроєкт про допомогу для України винесуть на голосування вже 20 квітня. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на CNN.

Як повідомляється, Джонсон надіслав членам Палати представників повідомлення, де зауважив, що незабаром, протягом 17 квітня, опублікують тексти законопроєктів, які фінансуватимуть інтереси національної безпеки США та союзників в Україні, Ізраїлі та Індо-Тихоокеанському регіоні.

Спікер пообіцяв забезпечити час для «ефективного процесу внесення змін». Він очікує, що голосування щодо остаточного ухвалення цих законопроєктів відбудеться в суботу ввечері, 20 квітня.

Нагадаємо, 15 квітня конгресмени закликали спікера Джонсона негайно розглянути допомогу Україні та Ізраїлю. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті