"Спайдермен" з Одеси на дитячому матраці приплив до рук прикордонників

Мешканець Одеси не зміг перетнути державний кордон на дитячому матраці і був затриманий. Про це 25 травня повідомляє у Телеграм Держприкордонслужба України.

"28-річний одесит намагався незаконно потрапити за кордон. Для цього він запланував подолати річки Турунчук та  Дністер на надувному дитячому матраці із зображенням «Людини-павука». Маршрут придумав особисто, а орієнтувався за онлайн-картою. Допоміжними засобами були ласти, а також зібрав невеличкий рюкзак", - йдеться у повідомленні.

"Прикордонний наряд затримав "мореплавця". На порушника складено протокол про адмінправопорушення, а справу скеровано до суду", - констатували у Держприкордонслужбі.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті