Слідом за будівництвом "африканських деревень" росія хоче імпортувати бегемотів, слонів та жирафів із Лімпопо

Россільгоспнагляд розглядає можливість імпорту в росію африканських тварин із мисливських заказників ПАР, - пише ТАСС 18 серпня.

Підкреслюється, що йдеться про бегемотів, слонів, жирафів, зебр, антилоп і носорогів. 

Ідеться про імпорт на адресу російських зоопарків екзотичних тварин із мисливських заказників ПАР, розташованих у провінціях Лімпопо і Гаутенг, - розповіли у відомстві.

Уточнюється, що питання імпорту тварин до росії буде обговорено з владою Південно-Африканської Республіки найближчим часом.

Як повідомлялося, у росії почали будівництво 30 "африканських деревень" ("афродеревень") - поселень для емігрантів з Африки. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті