Під Москвою побудують 30 "африканських деревень" для емігрантів

У росії почали будівництво 30 "африканських деревень" ("афродеревень") - поселень для емігрантів з Африки. Про це на церемонії закладення першого каменя "афродеревні" у Тверській області заявив ректор Євразійського міжнародного університету і генеральний представник Африканського міжнародного конгресу в РФ Костянтин Клименко, слова якого наводить урядова "Российская газета", - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Передбачається, що "афродеревня" буде обладнана необхідною інженерною інфраструктурою для підтримки сільського господарства, зокрема вирощування картоплі та розведення корів.

Пілотний проєкт стартує в Московській і Тверській областях. Згодом його буде розширено на інші регіони РФ за участю Африканського міжнародного конгресу та його партнерів, які нададуть переселенцям "привабливі умови".

Основна мета програми - переселити близько 3000 голів сімейств африканерів та їхні сім'ї в росію протягом 5 років. Проект передбачає, що африканські переселенці також стануть мікроінвесторами в росії. Вони будуватимуть свої будинки, запускатимуть малі підприємства, дитячі садки та медичні пункти.

Зазначається, що Росстат зафіксував падіння народжуваності в РФ до нового мінімуму з 1999 року. Відносний рівень народжуваності - 8,5 дитини на 1000 осіб населення - став другим найгіршим у сучасній історії країни. Нижче цей показник опускався тільки 1999 року - 8,3 дитини на 1000 осіб населення.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті