Сімʼї близько 300 громадян Шрі-Ланки, які поїхали воювати за РФ проти України, скаржаться на шахрайство вербувальників

Не менше ніж 280 громадян Шрі-Ланки поїхали на війну РФ проти України, а їх родини зараз скаржаться на шахрайство. Про це пише агентство AFP з посиланням на місцеву владу, - повідомляє ТГК "Оперативний ЗСУ" 14 травня.

"За останній тиждень надійшли скарги від сімей 280 громадян цієї країни, які вирушили на війну в Україні на стороні російських терористів. Тільки минулого тижня Міністерство оборони країни створило спеціальну групу для збору інформації про шрі-ланкійців, які поїхали на війну, і звернулося до громадян з проханням повідомляти про відомі їм подібні випадки. Їх нібито обдурили обіцянками високих зарплат і "лапшою на вуха" не залучати до бойових дій", - йдеться у повідомленні.

Крім того, відомо, що поліція заарештувала двох відставних поліцейських, один із них високого рангу, звинувачених у вербуванні найманців для однієї з російських приватних військових компаній.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті