Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Сі Цзіньпін 20-22 березня відвідає РФ на запрошення путіна. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на Кремль.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Зазначається, що в ході переговорів з лідером КНР будуть обговорені питання розвитку відносин всеосяжного партнерства та стратегічної взаємодії між РФ та Китаєм.
"Заплановано обмін думками у контексті поглиблення російсько-китайської співпраці на міжнародній арені. Також планується підписання низки важливих двосторонніх документів", - повідомляє Кремль.
Як повідомлялося раніше, лідер Китаю Сі Цзіньпін планує поговорити з президентом України Володимиром Зеленським вперше з початку війни в Україні.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту