Схильних до шаманізму якутських окупантів у "ДНР" хрестив російський піп. Бойового хрещення штурмовики ще не пройшли 

Мешканців Якутії, які прибули на Донбас як підкріплення підрозділів окупаційного корпусу ЗС РФ, першочергово прийняли в православ'я. Відповідне відео поширили Телеграм-канали "ДНР".

Зазначається, що понад 20 майбутніх штурмовиків із Якутії та Забайкалля, які "ще не встигли отримати бойове хрещення", прийняли православне хрещення на одному з військових полігонів "ДНР".

Як зазначив заступник головного священика в зоні проведення "СВО", протоієрей РПЦ Петро Гриценко, більшість із тих, кого він хрестив - якути. 

Традиційною релігією якутів до сьогоднішнього дня залишається айии, шаманізм і тенгріанство.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті