Швейцарці голосують за відмову країни від нафти з РФ, засовуючи бюлетені в глотку путіну

Жителі Швейцарії голосують за відмову країни від нафти з РФ, засовуючи бюлетені в глотку путіну. Відповідне відео розмістив "УНІАН" у Телеграм 10 червня.

"У швейцарських містах встановили спеціальні електронні урни для голосування за відмову країни від нафти з РФ, – ідеться в повідомленні. – Їхньою особливістю є те, що бюлетень слід засовувати прямо в глотку російському диктатору путіну. При цьому завдяки інтерактивному екрану можна насолодитися тим, як глава кремлівського режиму ним буквально давиться, корчачи в передсмертних конвульсіях різні кумедні пики".

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія не бачить підстав для перегляду стелі цін на російську нафту.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті