Обмеження доступу Кремля до нафтодоларів: Єврокомісія не бачить підстав для перегляду стелі цін на російську нафту

Ліміт цін на російську нафту Євросоюз не переглядатиме. Про це 31 березня повідомив Bloomberg із посиланням на заяву Єврокомісії.

"Європейська комісія повідомила країнам-членам, що обмеження ціни на російську нафту в 60 доларів за барель доводить свою ефективність в обмеженні доступу Кремля до нафтодоларів, не руйнуючи при цьому ринок, поки що залишиться незмінним", - повідомили журналісти.

Підтверджує успіхи нинішньої ціни на нафту в скороченні доходів Москви і звіт Міжнародного енергетичного агентства. Окремо зазначається, що більшість країн-членів G7 не хоче знижувати поріг ціни на нафту.

Згідно з даними звіту МЕА, експортна ціна російської нафти становила близько 52,5 долара за барель без урахування витрат на доставку і страхування. Сира нафта Urals продавалася за 45,3 долара, тоді як експортовані з Азії нафту ESPO, Sakhalin і Sokol перевищували порогове значення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Індія вирішила дотримуватися західних санкцій проти росії щодо ціни на нафту.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті