Обмеження доступу Кремля до нафтодоларів: Єврокомісія не бачить підстав для перегляду стелі цін на російську нафту

Ліміт цін на російську нафту Євросоюз не переглядатиме. Про це 31 березня повідомив Bloomberg із посиланням на заяву Єврокомісії.

"Європейська комісія повідомила країнам-членам, що обмеження ціни на російську нафту в 60 доларів за барель доводить свою ефективність в обмеженні доступу Кремля до нафтодоларів, не руйнуючи при цьому ринок, поки що залишиться незмінним", - повідомили журналісти.

Підтверджує успіхи нинішньої ціни на нафту в скороченні доходів Москви і звіт Міжнародного енергетичного агентства. Окремо зазначається, що більшість країн-членів G7 не хоче знижувати поріг ціни на нафту.

Згідно з даними звіту МЕА, експортна ціна російської нафти становила близько 52,5 долара за барель без урахування витрат на доставку і страхування. Сира нафта Urals продавалася за 45,3 долара, тоді як експортовані з Азії нафту ESPO, Sakhalin і Sokol перевищували порогове значення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Індія вирішила дотримуватися західних санкцій проти росії щодо ціни на нафту.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті