Швейцарія може скасувати заборону на передачу зброї Україні

Уряд Швейцарії розглядає можливість передати Україні необхідну зброю для протидії російській агресії. Про це повідомляє агентство Reuters.

Покупці швейцарської зброї юридично забороняють її реекспортувати, і це обмеження, яке, на думку деяких представників великої збройової промисловості країни, зараз шкодить торгівлі.

Заклики європейських сусідів Швейцарії дозволити такі передачі до Києва тим часом стали гучнішими, оскільки агресія росії посилюється, і два парламентські комітети з безпеки рекомендували відповідно пом’якшити правила.

«Ми хочемо бути нейтральними, але ми є частиною західного світу», — сказав Тьєррі Буркарт, лідер правоцентристської партії FDP, який подав до уряду прохання дозволити реекспорт зброї в країни з подібними демократичними цінностями.

Як повідомлялося раніше, США передадуть Україні військову допомогу на 2,2 млрд доларів, в якій будуть далекобійні ракети

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті