Штурм ворога під Бахмутом: наші хлопці відкинули росіян на кілометр, закріпилися на позиціях

Телеграм-канал 3-ї Окремої штурмової бригади ЗСУ опублікував відео штурму ворожих позицій на Бахмутському напрямку. "Працює 1-й штурмовий батальйон. Відео з GoPro командира другого штурмового відділення третьої штурмової роти «Стіча». Злагоджена робота штурмовиків на М113, розрахунків мінометів 60 мм, танків та аеророзвідки. Результат: відкинули росіян на кілометр, закріпилися на позиціях", - йдеться у повідомленні.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті