Шольц зібрався найближчим часом поговорити з путіним про виведення військ

Канцлер Німеччини Олаф Шольц збирається "найближчим часом" поговорити з президентом РФ путіним та закликати його вивести війська з України. Про це Шольц повідомив на з'їзді німецької протестантської церкви в Нюрнберзі, повідомляє The Guardian.

Він сказав, що планує телефонну розмову з путіним. "Я збираюся невдовзі знову це зробити", - підкреслив Шольц.

Він також зауважив, що передумовою справедливого миру в Україні є виведення росією її військ. "Це те, що потрібно розуміти", - сказав глава німецького уряду.

Серед аудиторії, яка слухала канцлера, час від часу лунали вигуки "переговори". Шольц у відповідь на це сказав: "Вести переговори - це нормально. Питання в тому, хто з ким і про що веде переговори".

При цьому в планах путіна телефонної розмови із Шольцем поки нема. Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, слова якого цитують російські ЗМІ.

Востаннє Шольц і путін мали телефонну розмову в грудні 2022 року. 

Нагадаємо, Макрон пообіцяв обговорити з Шольцем "сильніші, конкретні, дуже чіткі гарантії безпеки" для України. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті