Шольц збирається дати Україні замість ракет Taurus більше боєприпасів для Patriot - ЗМІ

Канцлер Німеччини Олаф Шольц наразі не планує надавати Україні далекобійні ракети Taurus та вважає за необхідне посилити протиповітряну оборону країни. Про це заявили Bild джерела в урядових колах Німеччини, повідомляє Еспрессо. .

За надання цих ракет Україні виступили міністр оборони Борис Пісторіус, міністр закордонних справ Анналена Бербок і міністр фінансів Крістіан Лінднер, однак канцлер Шольц – проти.

За даними видання, Німеччина ще не надіслала Києву офіційну відмову, але непублічно дала зрозуміти, що поки що ракети Taurus не постачатимуться. Водночас канцлер Олаф Шольц залишає цей варіант відкритим на майбутнє.

При цьому, зазначає Bild, під час двосторонніх переговорів Києву дали зрозуміти, що Німеччина хоче зробити все можливе для посилення протиповітряної оборони України та, ймовірно, санкціонує постачання додаткових боєприпасів для ЗРК Patriot.

ЗМІ зазначає, що причиною відмови Шольца надавати ракети, ймовірно, є побоювання, що ЗСУ вдарять по Кримському мосту.

Нагадаємо, голова комітету з оборони бундестагу ФРН виступає за термінове постачання Україні ракет "Таурус". 

Як повідомлялося, заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що удари  по німецьких заводах, де виготовляють ракети Taurus, повністю відповідатимуть міжнародному праву.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті