Медведєв погрожує ударами по німецьких заводах та знов лякає третьою світовою війною

Заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв вважає, що удари  по німецьких заводах, де виготовляють ракети Taurus, повністю відповідатимуть міжнародному праву. Про це екс-президент росії написав у Telegram.

"Кількість керівних ідіотів у натовських країнах зростає… Голова комітету з оборони ФРН із важковимовним прізвищем – вимагає негайно поставити хохлобандерівцям ракети Тaurus, щоб київський режим міг завдавати ударів по території Росії для ослаблення постачання нашої армії. Мовляв, це відповідає міжнародному праву", - написав він.

За його словами, удари по німецьких заводах, де ці ракети роблять, повністю відповідатимуть міжнародному праву.

"Все-таки ці недоумки активно штовхають нас до третьої світової", - вважає екс-президент РФ.

Як повідомлялося раніше, голова комітету з оборони бундестагу ФРН Марі-Агнес Штрак-Ціммерман виступає за термінове постачання Україні крилатих ракет "Таурус".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті