Шольц заявив, що путін має вивести війська з України, і це основа для переговорів

Канцлер НІмеччини Олаф Шольц заявив, що російський диктатор путін має усвідомити, що у нього немає іншого виходу, аніж виведення військ з України. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір програми Fareed Zakaria GPS на каналі CNN.

Шольц вважає, що те, яким буде завершення війни, мають вирішувати саме українці, а світова спільнота не має права тиснути на них та підштовхувати до якихось умов. Крім того, німецький лідер зазначив, що путіну варто усвідомити свої помилки та залишити територію України.

"На мій погляд, необхідно, щоб Путін зрозумів, що він не доб'ється успіху зі своїм вторгненням та імперіалістичною агресією, і що він повинен вивести війська. Це основа для переговорів", - заявив Шольц.

Як повідомлялося раніше, німецький збройовий концерн веде "багатообіцяючі" переговори про будівництво танкового заводу в Україні

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті