Шольц виступив за продовження прямих переговорів із путіним

Олаф Шольц заявив, що продовжуватиме прямі переговори з путіним, щоб зупинити війну в Україні. Про це 29 січня повідомляє Welt із посиланням на заяву німецького канцлера.

"Я знову говоритиму з Путіним телефоном, тому що треба говорити один з одним. Саме Путін повинен вивести війська з України і припинити цю жахливу безглузду війну, яка вже коштувала сотні тисяч життів", - заявив Шольц.

За його словами, поточна ситуація та війна в цілому не зміняться, доки росія продовжуватиме війну. При цьому Шольц визнав, що путін у телефонних розмовах неодноразово давав зрозуміти, що хоче "силою анексувати території сусідньої країни".

"Іноді ми також обговорювали конкретні питання обміну полоненими, експорту зерна з України та атомної електростанції до Запоріжжя. Але для мене важливо, щоб переговори завжди поверталися до актуальної теми, як світові виходити з цієї жахливої ситуації. Передумова для цього очевидна: виведення російських військ", - наголосив Шольц.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини заявив, що росія має зазнати поразки у війні.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті