Шольц вніс "ясність", заявив що постачання ракет Taurus Україні може призвести до участі Німеччини у війні

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив проти постачання Україні далекобійних ракет Taurus, оскільки, на його думку, це може втягнути його країну у війну з РФ. Про це повідомляє RND, - пише Еспресо.

"Ми ні в якому разі не повинні бути пов’язані з цілями, яких досягає ця система (дальність ракет Taurus, - ред.). Тому це не наступний варіант на порядку денному. Ця ясність також необхідна. Мене дивує, що деякі люди зовсім не хвилюються, вони навіть не замислюються над тим, чи може те, що ми робимо, в якомусь сенсі призвести до участі у війні", - висловився Шольц.

Він зазначив, що ракети Taurus є зброєю далекої дії.

"І те, що роблять англійці та французи в плані контролю за цілями, неможливо зробити в Німеччині. Це знає кожен, хто мав справу з цією системою", - додав канцлер.

Водночас Шольц розповів, що він "дуже роздратований відсутністю балансу" між дискусіями про систему Taurus та "тим, що дійсно потрібно зараз".

"Чого не вистачає Україні, так це боєприпасів на всі можливі відстані, але не принципово цього з Німеччини", - резюмував він.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті