Шольц: Німеччина виділить Україні ще мільярд євро

Німеччина надасть Україні ще 1 млрд євро у вигляді прямого гранту. Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц за підсумками зустрічі із головою Євроради Шарлем Мішелем у Берліні, - повідомляє DW.

Шольц нагадав, що Європейський Союз найближчими тижнями надасть Україні ще 5 млрд євро макрофінансової допомоги у вигляді кредитів. "Це добрий прогрес, і ми активно це просували", - сказав Шольц.

Канцлер ФРН висловив сподівання, що й інші країни наслідуватимуть цей приклад.

Як повідомлялося, Шольц пропонує запровадити "розподіл праці" для країн, які допомагають Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті