Німеччина надасть на підтримку України додатково 12 мільярдів євро

Німеччина зможе значно збільшити витрати на підтримку України після того, як бюджетний комітет Бундестагу 29 березня схвалив виділення додатково 12 мільярдів євро на підтримку України на період до 2032 року. Понад чверть цієї суми буде виділена вже цього року, повідомив агентству France-Presse представник комітету, - інформує "Радіо Свобода".

Зазначається, що кошти спрямовуватимуться на прямі поставки озброєння Україні або на закупівлю зброї для бундесверу для поповнення запасів. За 2022 рік арсенал німецької армії суттєво скоротився внаслідок надання різних видів зброї Україні.

На поточний рік бюджетний комітет Бундестагу схвалив виділення 3,24 мільярда євро для не запланованих раніше оборонних витрат. У наступні роки аж до 2032-го має бути виділено загалом ще 8,82 мільярда євро.

Після початку повномасштабної війни росії проти України з планового бюджету ФРН було виділено три мільярди євро для військової допомоги Україні. У 2022 році Німеччина загалом витратила понад 14 мільярдів євро для прямих поставок та додатково 18 мільярдів євро в рамках ініціативи ЄС, інформація про це доступна на сайті федерального уряду.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті